Bezlatexové rouškové pruženky

Části stínící techniky
Sportovní zboží - švihadla
Gumová lana - gumolana
Technické šňůry
Textilní galanterie Náhradní gumolana pro relaxační lehátka
Ozdobné doplňky uniforem - výstroj pro armádu
Šněrovadla
Papírové kotoučové cívky

Možnosti balení


Obchodní podmínky

Bezlatexové rouškové pruženky

Popis     Objednání     Aktuální situace     Samoobslužná balení

Popis

Vyrábíme a dodáváme bezlatexové pruženky na výrobu jednorázových ústenek, roušek a respirátorů.

Veškeré uvedené galanterní výrobky jsou zhotoveny z materiálů, které splňují požadavky normy OEKO-TEX (pro styk s pokožkou), jsou našimi výrobky (jsme prvovýrobci, nic nepřeprodáváme).

Snesou i vyvářku, jen u barevných provedení mohou při vyvářce pouštět barvu.

Objednání

Bezlatexové rouškové pruženky nemáme v nabídce e-shopu. Vyrábíme a ukládáme do balení pro spíše strojní zpracování - plastové pytle s cca 0,9-1 kg pruženky (660-900 m dle druhu). Obratem dodáváme pruženky v bílé a černé barvě, na objednávku umíme nabídnout i další barvy, viz přiložená barevnice.

Aktuální situace

Od počátku dubna jsme rozeběhli prototypovou výrobu speciálních "rouškových" pruženek a objednali produktivní výrobní stroje na tento účel vyvinuté. Od května již vyrábíme a dodáváme pruženky profesionálním výrobcům ústenek a roušek a od června disponujeme dostatečnou kapacitou. Tyto pruženky jsou cenově velmi zajímavé a jsou určeny zejména pro výrobu jednorázových roušek. Díky materiálovému složení je lze připevňovat ultrazvukem.

Klasické splétané pruženky

Protože u klasických splétaných pruženek (plochých i okrouhlých) stále nemáme dostatečnou kapacitu (po čevrnovém-červencovém zklidnění se opět od srpna vrátily nadprůměrné požadavky na výrobu), nabízíme právě tyto pruženky i pro šité látkové pruženky, jelikož snesou i opakovanou vyvářku.

Samoobslužná balení

Do textilních galanterií nestíháme prostřednictvím velkoobchodů nestíháme dodávat naše tradiční výrobky - ploché prádlové pruženky na samoobslužných kartách. Proto jsme se rozhodli připravit výrobek - rouškové pruženky na samoobslužných baleních - kartičkách. Od září je můžete u nás začít objednávat - v bílé a černé barvě, během října chceme standardně nabízet i některé další barvy


50.055664, 17.615364
VEMAT - CZ, s.r.o.
Brantice 385
Brantice 79393 Czech Republic
voice+420 554 625 212
fax+420 554 625 213