Rouškové pruženky

Části stínící techniky
Sportovní zboží - švihadla
Gumová lana - gumolana
Technické šňůry
Textilní galanterie Náhradní gumolana pro relaxační lehátka
Ozdobné doplňky uniforem - výstroj pro armádu
Šněrovadla
Papírové kotoučové cívky

Možnosti balení


Obchodní podmínky

Galanterní výrobky pro roušky

Popis     Vývoj situace     Objednání     Aktuální situace

Popis

Z široké palety výrobků jsme vybrali ty, které jsou vhodné a používané pro výrobu roušek. Pro snadnější orientaci jsme připravili základní přehled oděvních šňůr a pruženek.

Veškeré uvedené galanterní výrobky jsou zhotoveny z materiálů, které splňují požadavky normy OEKO-TEX (pro styk s pokožkou), jsou našimi výrobky (jsme prvovýrobci, nic nepřeprodáváme).

Snesou i vyvářku, jen u barevných provedení mohou při vyvářce pouštět barvu.

Vývoj situace

Běžně držíme skutečně velké skladové zásoby šňůr i pruženek, okrouhlé i širokém barevném spektru a dodáváme vše prakticky obratem do druhého dne. V současné mimořádné situaci jsme byli během 12. kalendářního týdne 2020 kompletně vyprodáni ze všech pruženek plochých (v metráži i na samoobslužných baleních) v bílé i černé barvě a také z okrouhlých pruženek 1,4; 1,8; 2,2 a 3 mm ve všech barvách. Od 12. kalendářního týdne jsme veškeré možné výrobní kapacity převedli na výrobu pruženek (pouze v bílé barvě), tak abychom uměli splnit maximální možné množství požadavků.

Kapacitně zvládáme zatím výkryvat poptávku oděvních šňůr i při skutečně mimořádných denních odběrech. Současně máme v řadě barev ještě stále skladové zásoby.

Objednání

Vaše objednávky evidujeme a vedle vyhrazených kapacit budeme postupně dodávat.

Aktuální situace

Od počátku dubna jsme rozeběhli prototypovou výrobu speciálních "rouškových" pruženek a na základě zájmu máme objednány produktivní výrobní stroje. Od konce 22. týdne bychom měli zahájit výrobu a od poloviny července ještě dále navýšíme výrobní kapacitu. Jsou cenově velmi zajímavé a určeny jsou zejména pro výrobu jednorázových roušek. Díky materiálovému složení je lze připevňovat ultrazvukem.

50.055664, 17.615364
VEMAT - CZ, s.r.o.
Brantice 385
Brantice 79393 Czech Republic
voice+420 554 625 212
fax+420 554 625 213