Vyrábíte šňůry pro drhání (macrame)?

macrame01Ano, drhání neboli macrame je velmi populární a vyrábíme několik typů šňůr, které se pro tento účel používají

Bavlněné šnůry pletené

Osnovně pletené šňůry o průměru 4 mm v pestré barevné škále vyrábíme a dodáváme jak koncovým zákazníkům, kteří si drhané výrobky zhotovují sami nebo také řemeslným dílnám, kde vznikají nádherné interiérové nebo módní doplňky.

Paracord

Velmi populární jsou šňůry Paracord (zkratka z anglického PARAchute CORD = padáková šňůra), které jsou velmi příjemné na zpracování a ve velké barevné škále jsou pro drhání náramků, obojků pro pejsky, výrobu vodítek, apod. Nejčastěji se z rodiny Paracordů používá typ III - Paracord 550.

Bavlněné stáčené šňůry

Stáčené (zkrucované) neboli skané šňůry jsou rovněž oblíbené pro drhání. Momentálně nabízíme na e-shopu pouze režné provedení v průměrech do 5 mm, barevná provedení vyrábíme pouze na zakázku.

Další šňůry

Pro nejrůznější DIY (do-it-yourselve) projekty, mj. např. i háčkování (koberečky, pufy), nabízíme i další sortiment bavlněných šňůr, nejoblíbenější jsou režné s jádrem o průměru 3-18 mm.

Kreativní DIY sady

Pro zájemce, zejména pro začátečníky máme připraveno z našich šňůr několik kreativních sad, které obsahují vždy vše potřebné a odkaz na podrobný návod. Kreativní sady jsou možnou volbou jak snadno s drháním začít.