O nás

Tradiční český výrobce již 30+ let

Jsme česká rodinná firma, která v roce 1992 navázala na více než stoletou tradici výroby textilní galanterie v Krnově ve Slezsku. Usilujeme o neustálé posilování stability firmy, která zaměstnává 20 lidí, včetně maminek s malými dětmi.

Průběžně rozšiřujeme výrobní prostory a inovujeme. V roce 2023 jsme se přestěhovali a v novém prostoru se soustředili i na trvale udržitelná řešení.

  • Opatření k zadržování vody (zelená střecha, nádrž, průlehy...), které nám, jak věříme, pomohou v areálu zadržet většinu dešťových srážek.

  • Na střechy budov jsme nainstalovali FV panely, které by měly přes den pokrýt většinu spotřeby elektrické energie.

Udržujeme si přehled o novinkách v oboru účastí na veletrzích i studiem zahraničních magazínů. Výsledkem je nová inspirace, kterou jsme mohli přetavit i do oblíbených DIY kreativních sad, Vematboxů.

Náš přístup k lokální výrobě a ke zdraví potvrzují certifikáty

loga_certifikaty
Rodinný podnik
Regionální výrobce
Oeko-tex
Materiály s atestem pro styk s pokožkou považujeme za standard pro veškeré naše výrobky.
(Kopie certifikátu na vyžádání. Vyplňte formulář v sekci PRO PARTNERY)
 

I když byly začátky těžké, naši odběratelé a dodavatelé postupně překonali nedůvěru k malému výrobci a s některými z nich spolupracujeme již 15let. Spojuje nás společná historie skromných porevolučních začátků, vytrvalosti, překonávání byrokratických překážek – a s mnohými už i přátelství.

Jak to u nás vypadá ve výrobě

hala04