Rouškové pruženky

Jako každá firma vyrábějící textilní galanterii jsme byli od jara 2020 pod obrovským tlakem velkoobchodníků a výrobců roušek a respirátorů. Vedle nabízených latexových pruženek v nabídce máme rovněž "zaparkované" stroje, které sloužily jako jednoúčelové výrobní zařízení pro produkci barevných bezlatexových pruženek pro automatizované výrobní linky. V případě zájmu můžeme produkci obratem znovu rozeběhnout. 06_BEZLATEX

Jak to u nás vypadalo v době první Covidové vlny v dubnu 2020 se můžete podívat v této televizní reportáži. S odstupem času lze bez nadsázky říci, že firma od té doby udělala velký posun vpřed.

Ještě pořád zůstává trocha pachuti z toho, jak jsme solidárně i přes okamžitou rostoucí poptávku (i vstupní ceny) drželi do posledka ceny a preferovali tuzemský trh s tím, že našim věrným zahrničním zákazníkům jsme omezili výrobní kapacity. Jak se nám státní správa odvděčila za riziko nákupu nových strojů, které se za necelé 2 roky provozu nestihly zaplatit si můžete přečíst v reportáži místního Deníku .